Power Query - pokročilé zpracování dat

V tomto kurzu se posluchači seznámí s metodami správy a propojení dat z různých zdrojů, upravovat je, čistit a transformovat do libovolně použitelné podoby. Tyto zdroje mohou být dynamicky měněny.

Kurz je určen uživatelům, kteří pravidelně zpracovávají (vyhodnocují) data z různých, pravidelně aktualizovaných zdrojů, které navíc nemusí být vzájemně kompatibilní.

Znalost na úrovni kurzu EXCEL základní jsou nezbytnou podmínkou pro úspěšné absolvování kurzu. Pokud účastníci některá jednotlivá témata ze základního kurzu neovládají, je potřeba se je individuálně doučit. Doporučujeme znalosti a zkušenosti na úrovni kurzu „Excel analýza a zpracování dat“. Účastníci a snáze pochopí některé nástroje a postupy. Tento kurz probíhá v prostředí MS Excel.