Psychologie grafiky v marketingu

Adobe Acrobat - tvorba PDF

Adobe Animate

SEO - optimalizace www stránek

Sociální sítě pro drobné podnikatele

Správa PPC kampaní základní

Správa PPC kampaní pokračovací

Tvorba www stránek

Kategorie internetového marketingu a optimalizace pro vyhledavače (SEO - Search Engine Optimization) nabízí také moderní marketingové nástroje. Právě schopnost optimalizovat stránky (vhodně distribuovat klíčová slova, používat friendly URL adresy, zpětné odkazy apod.) má rozhodující vliv na pořadí ve výpisech výsledků z vyhledavačů, a tím i na dostupnost vašeho webu pro zákazníky. Nově také nabízíme kurz Sociální sítě pro drobné podnikatele, na kterém Vás naučíme základní možnosti vlastní propagace na internetu. Pokud se tvorbě webů a jejich Seo optimalizaci již věnujete mohli by Vás zaujmout zejména kurzy Správa PPC kampaní pro začátečníky a Správa PPC kampaní pro pokročilé. Do této kategorie jsme zařadili také školení PREZI, což je online program pro tvorbu efektivních prezentací.

Zadat poptávku po firemním kurzu