MS Excel pokročilé techniky a funkce

Cílem kurzu je naučit posluchače ovládat složitější postupy a funkce pro potřeby zpracování složitějších výpočtů a správu rozsáhlých tabulek umístěných na více listech, nebo sešitech. Posluchači se rovněž seznámí s dalšími možnostmi prezentování dat pomocí speciálních grafů nebo tiskových výstupů.

Kurz je určen pro uživatele, kteří pracují (nebo potřebují pracovat) s tabulkami, ve kterých provádějí složité výpočty. V kurzu se naučíte využívat pokročilé nástroje a funkce programu pro zefektivnění práce a zautomatizování činností při práci s rozsáhlými tabulkami a složitějšími grafy.

Znalosti na úrovni kurzu EXCEL základní jsou nezbytnou podmínkou pro úspěšné absolvování kurzu. Pokud účastníci některá jednotlivá témata ze základního kurzu neovládají, je potřeba se je individuálně doučit.