Košík je prázdný

Kurzy na míru

Bonusový zákaznický program, v rámci kterého získáváte za každý odběr našich služeb věrnostní body:

  • Účast na otevřeném kurzu: 200 bodů / osobu
  • Zakázkový kurz na míru: 1000 bodů / den

Každý jeden věrnostní bod má hodnotu 1 Kč a lze je uplatnit pro další odběr našich služeb, nebo služeb našich partnerů:
ALZA, TESCO, LIDL, DATART, MUSIC CITY, Westfield Chodov, OC Harfa, případně dalších.

Přihlášky do programu zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Všeobecné podmínky

ALTUS Věrnostní program je určen všem klientům společnosti ALTUS Training Center, s.r.o., kteří využívají anebo hodlají využívat jejích služeb ve vzdělávání.

Cílem ALTUS Věrnostního programu je ohodnotit obchodní aktivitu členů věrnostními body a poskytnout jim možnost využívat jedinečných benefitů a odměn.

ALTUS Věrnostní program je spojen výhradně s nabídkou otevřených kurzů pořádaných společností ALTUS Training Center, s.r.o., z kategorie „soft-skills“ a z kategorie počítačových kurzů (s výjimkou kurzů CAD).

ALTUS Věrnostní program lze kombinovat se zákaznickými akcemi LAST MOMENT a FIRST MOMENT. Konkrétní podmínky všech dalších zákaznických akcí společnosti ALTUS Training Center, s.r.o., a případné možnosti jejich kombinací s ALTUS Věrnostním programem budou upřesněny.

Evidence věrnostních bodů je vedena v souvislosti s každou realizovanou zakázkou v informačním systému ALTUS Training Center. Stav konta účastníkům programu na vyžádání sdělí konzultant vzdělávání.

ALTUS Věrnostní program není nijak časově omezen.