MS Word pro začátečníky

Školení je určené pro posluchače, kteří s prací v aplikaci MS Word začínají nebo jej v základní formě používají a mají zájem své dovednosti zlepšit a rozšířit. Na kurzu se účastníci seznámí se základními principy zápisu textu a formátováním odstavců, naučí se vytvářet, formátovat a organizovat dokumenty, vkládat a upravovat tabulky, kontrolovat pravopis, pracovat s komentáři, sledovat změny a připravit tiskové výstupy.

Kurz je určen pro začínající uživatele MS Word, kteří potřebují rozšířit základy práce s dokumenty a textem.

Kurz je určen pro uživatele se základní znalostí nebo bez zkušeností s textovým procesorem MS Word.

6 -8 vyučovacích hodin