Košík je prázdný

Kurzy na míru

OnLine kurzy

altus tc

Tradice a zkušenost

Společnost ALTUS Training se v oblasti vzdělávání dospělých pohybuje od roku 1996. Za více než 20 let činnosti byli našimi klienty jednotlivci, malé i střední firmy, stejně jako velké obchodní či průmyslové společnosti a vrcholné státní instituce.

Kvalita a odbornost

Vedle flexibility a individuálního přístupu oceňují naši zákazníci především vysokou kvalitu poskytovaných služeb, na níž klademe od počátku důraz. Přirozeným důsledkem trvalého zájmu o kvalitu v naší společnosti bylo zavedení standardu jakosti ISO 9001:2009.

Specialisté ve vzdělávání dospělých

Mezi našimi lektory dominují graduovaní odborníci v oblasti vzdělávání, v realizačním týmu pracují konzultanti se zkušeností z oblasti pedagogického výzkumu. Představitelé ALTUS Training Center se účastní odborných diskuzí, vystupují na konferencích a publikují v profesních periodikách. Jsme členy Asociace institucí vzdělávání dospělých.

Komplexní nabídka v oblasti rozvoje a řízení lidských zdrojů

Portfolio našich kurzů a tréninků v oblasti rozvoje a řízení lidských zdrojů zahrnuje nejen tradiční školení pro řídící pracovníky, ale rovněž klíčové dovednosti pro asistentské a administrativní pozice, personalisty, obchodníky, školení v komunikaci, prezentaci apod. Specifikem našich programů je jejich komplexnost a hluboká vzájemná provázanost. Díky tomu jsme schopni sestavit zákazníkovi individuální studijní plán přesně podle jeho potřeb, aniž bychom museli dělat jakékoli kompromisy v rozsahu či kvalitě.

Komplexní nabídka počítačového vzdělávání

Kromě standardních kurzů počítačových dovedností nabízíme rovněž kurzy zaměřené na specifické cílové skupiny (např. administrativní pracovnice, manažery, ekonomy apod.) a dále kurzy pro IT specialisty. Součástí naší nabídky je rovněž testování znalostí, a to jak vstupní a výstupní, tak certifikované.

Školicí středisko Praha 9 - Lisabonská 8

Stanice metra “B“ – Českomoravská (400m – 4 min. chůze)
BUS - stanice Českomoravská, linky 151, 152, 375 (400m)
BUS - stanice Vysočanská, linky 136,177,183,195 (850m)
TRAM - stanice Multiaréna Praha, linky 8 a 25 (530m)
TRAM - stanice Poliklinika Vysočany, linky 14 a 16 (500m)
Nádraží – Praha Libeň (850m)
Parkování v galerii Harfa (4 hodiny zdarma) + ulice

V případě počítačových kurzů jsme připravení školit na technice zákazníka nebo nabídnut vlastní mobilní učebnu.

Technické vybavení

Disponujeme pevnými i mobilními učebnami, výpočetní i prezentační technikou. Naše učebny jsou vybaveny v souladu s požadavky kladenými na moderní vzdělávací prostředí, velikost a umístění PC zaručuje maximální uživatelský komfort.

Individuální přístup

Nabízíme školení všech úrovní, od naprostých začátečníků po velmi pokročilé zájemce. Osnovu kurzu, použité metody i formy přizpůsobujeme potřebám každé skupiny, školení maximálně individualizujme. Věříme, že každý může zlepšit své dovednosti, svou práci, zvýšit kvalitu svého života.
Věříme, že každý má silnou stránku. OdhAL TU Svou s námi!

Virtuální prohlídka