Stále ještě nedůvěřujete efektivitě online kurzů?
S námi se o nic bát nemusíte, nám totiž fungují skvěle!
A pokud Vám opravdu nesednou, vrátíme Vám peníze.

- Máte špatné zkušenosti s nízkou efektivitou webinářů a online kurzů?
- Nebo jste je ještě vůbec nevyzkoušeli?
- Netušíte, jak vlastně takové školení může vypadat?

Vyzkoušejte naše jedinečné online kurzy se 100 % zárukou Vaší spokojenosti!
Pokud nebudete s kvalitou a přínosem kurzu spokojeni, nic neplatíte!
Kurzy vede živě náš vynikající lektor a metodik- RNDr. Roman Slaboch, který patří k naprosté špičce v oboru v ČR a je jedním z nejžádanějších lektorů v oblasti MS Office vůbec. Má za sebou více než třicetiletou lektorskou praxí, a to ještě z dob, kdy nebyly zdaleka tak běžné technické vymoženosti, jako dnes například dataprojektory či interaktivní tabule.
Naše Live kurzy jsou intenzivní, přesto však plně interaktivní a s celou řadou praktických cvičení i samostatných prací. Všichni účastníci jsou předem kontaktování za účelem vyzkoušení školicího prostředí, ověření vstupních znalostí a předpokladů i sdělení obsahových preferencí k danému kurzu.
Proto jsou i naše otevřené kurzy v maximální možné míře přizpůsobovány potřebám jednotlivých účastníků!
Kapacita každého online kurzu je omezena na maximálně 8 posluchačů v jednom termínu.
Tak se už nebojte a pojďte do toho s námi...