Košík je prázdný

Kurzy na míru

 

Microsoft Office

 

Nejrozšířenější balík kancelářských programů obsahuje textový editor MS Word, tabulkový kalkulátor MS Excel, poštovní klient MS Outlook a prezentační program MS PowerPoint. Pro správce velkých objemů dat nabízíme databázový program MS Access a pro manažery projektových týmů speciální program MS Project.

více informací


 

Grafika

 

Pro profesionální práci s grafickými formáty, ať  už vektorovými, nebo bitmapovými, nabízíme řadu kurzů jednak z rodiny Adobe (Acrobat, Photoshop, Illustrator, InDesign, Flash), dále oblíbený vektorový program Corel Draw a v neposlední řadě několik volně stažitelných aplikací srovnatelných s komerčním grafickým softwarem (Gimp, Scribus, Inkscape).

více informací


 

Tvorba www stránek

 

V naší nabídce najdete jak kurzy vlastní tvorby www stránek tak jejich efektivní správy a optimalizace pro vyhledávače (SEO - Search Engine Optimization). Dále si můžete vybrat kurz práce s aplikací Adobe Dreamweaver, vhodnou pro tvorbu www stránek s respektem k obvyklým standardům, a konečně kurz Joomla, který Vás seznámí se stále populárnějším volně stažitelným redakčním systémem, jehož možnosti Vás příjemně překvapí.

více informací


 

Programování

 

Editor Visual Basic je výborným nástrojem pro zájemce o programování v kancelářských aplikacích MS Excel a MS Access pro rychlý vývoj programů s grafickým uživatelským rozhraním. Výhodou je snadný přístup k databázím a možnost práce se vzdálenými objekty. Díky jednoduché syntaxi si Visual Basic rychle osvojují i zájemci bez předchozí programátorské zkušenosti.

více informací


Veřejné ONLINE kurzy

Veřejné kurzy probíhají v našich učebnách v pevně stanovených termínech a bývají vypisovány na jedno kalendářní pololetí. Realizovány jsou jako půldenní kurzy, vždy v bloku 4 vyučovacích hodin (9:00 – 12:00, nebo 12:00 - 15:00 hod.). Obsah výuky odpovídá osnovám, které najdete na kartách jednotlivých kurzů. Instrukce k online kurzům.

Zakázková školení

Zakázková školení jsou nejefektivnější formou firemního vzdělávání. Náplň kurzu, forma výuky, poměr jednotlivých částí i celkový rozsah maximálně zohledňují požadavky a potřeby každého zákazníka. Přesnou specifikaci osnovy i další požadavky na kurz můžete kdykoli konzultovat s našimi lektory a garanty. Zakázová školení jsou zajímavá rovněž finančně. Hodinová sazba je cenově výhodnější již od 4 účastníků. Máte zájem o nezávaznou konzultaci? Poptávka kurzu na míru.

Školení u zákazníka

Firemní školení jsme připraveni realizovat rovněž v prostorách kieinta, a to buď na jeho technice (pokud disponuje vlastní počítačovou učebnou), nebo s využitím našich čtyř mobilních učeben. Technikcké parametry používaných notebooků jsou přitom plně srovnatelné se stolními počítači a umožňují i realizaci i těch nejnáročnějších školení z naší stnadardní nabídky. Součástí mobilní učebny je dataprojetor (popř. plátno) a všechny nutné síťové prvky. Podobně lze realizovat externí školení pro firemní zákazníky ve zvoleném rekreačním zařízení kdekoli po ČR.

Individuální konzultace (nově i online)

Individuální konzultace jsou další velmi efektivní formou výuky. Nejčastěji jich využívají vedoucí pracovníci, kterým jejich vytížení neumožňuje účast na běžných kurzech, a dále zaměstnanci se specifickou náplní práce, kteří potřebují rutinně zvládnout jen několik konkrétních funkcí programu. Výhody této formy výuky jsou nesporné: osobní přístup lektora, možnost dohodnout si individuálně místo, čas i celkový rozsah. Konzultace nabízíme v několika jazycích, kromě angličtiny, němčiny a španělština také v maďarštině.

Pronájem školicí techniky

Přehled školicí techniny k pronájmu a její specifikaci naleznete - zde.