Košík je prázdný

Kurzy na míru


Veřejné ONLINE kurzy

Veřejné kurzy probíhají OnLine v pevně stanovených termínech a bývají vypisovány na jedno kalendářní pololetí. Realizovány jsou jako jednodenní kurzy s 6 hodinovou dotací (9:00 – 14:00). Obsah výuky odpovídá osnovám, které najdete na kartách jednotlivých kurzů. Instrukce k online kurzům.

Zakázková školení

Zakázková školení jsou nejefektivnější formou firemního vzdělávání. Náplň kurzu, forma výuky, poměr jednotlivých částí i celkový rozsah maximálně zohledňují požadavky a potřeby každého zákazníka. Přesnou specifikaci osnovy i další požadavky na kurz můžete kdykoli konzultovat s našimi lektory a garanty. Zakázová školení jsou zajímavá rovněž finančně. Hodinová sazba je cenově výhodnější již od 4 účastníků. Máte zájem o nezávaznou konzultaci? Poptávka kurzu na míru.

Školení u zákazníka

Firemní školení jsme připraveni realizovat rovněž v prostorách kieinta, a to buď na jeho technice (pokud disponuje vlastní počítačovou učebnou), nebo s využitím našich čtyř mobilních učeben. Technikcké parametry používaných notebooků jsou přitom plně srovnatelné se stolními počítači a umožňují i realizaci i těch nejnáročnějších školení z naší stnadardní nabídky. Součástí mobilní učebny je dataprojetor (popř. plátno) a všechny nutné síťové prvky. Podobně lze realizovat externí školení pro firemní zákazníky ve zvoleném rekreačním zařízení kdekoli po ČR.

Individuální konzultace (nově i online)

Individuální konzultace jsou další velmi efektivní formou výuky. Nejčastěji jich využívají vedoucí pracovníci, kterým jejich vytížení neumožňuje účast na běžných kurzech, a dále zaměstnanci se specifickou náplní práce, kteří potřebují rutinně zvládnout jen několik konkrétních funkcí programu. Výhody této formy výuky jsou nesporné: osobní přístup lektora, možnost dohodnout si individuálně místo, čas i celkový rozsah. Konzultace nabízíme v několika jazycích, kromě angličtiny, němčiny a španělština také v maďarštině.

Pronájem školicí techniky

Přehled školicí techniny k pronájmu a její specifikaci naleznete - zde.