MS Visio

Popis školení:

Na školení se účastníci naučí vytvářet schémata, výkresy a struktury dle vlastních potřeb. Naučí se vizualizovat vlastní vývojové diagramy. Díky Microsoft Visio lze rychle, jednoduše a přesně zobrazit informace, které potřebujete interpretovat kolegům, klientům nebo obchodním partnerům.

Pro koho je kurz určen:

Kurz je určen pro uživatele, kteří chtějí ve svých prezentacích a dalších dokumentech používat složitější schémata, která není možné (nebo je neúměrně komplikované) vytvořit pomocí běžných kreslící nástrojů Office aplikací (tvary nebo tzv. SmartArty).

Požadované znalosti:

U účastníků kurzu se předpokládají předchozí znalosti práce v prostředí Windows. Výhodou je znalost ostatních programů MS Office na základní úrovni.

Délka školení:

4 hodiny