MS Excel makra a formuláře

Online - živě s lektorem.

Cílem kurzu je osvojení praktických postupů při zaznamenávání maker a významně tak rozšířit funkčnost Excelu. Posluchači se rovněž seznámí se základními možnostmi úpravy maker v programovacím jazyce Visual Basic, se zásadami zabezpečení maker a formulářovými prvky Excelu. Naučíme Vás techniky automatizace činností díky využívání maker a jazyka VBA pro zjednodušení, zrychlení a zefektivnění rutinních činností.

Kurz je určen pro pokročilé a expertní uživatele, kteří podstatnou část svého pracovního času pracují s tabulkami v Excelu a potřebují často prováděné postupy zefektivnit, či zautomatizovat. Účelem je využití maker a jazyka VBA pro zefektivnění, zpřesnění a zjednodušení činností spojených s prací v prostředí MS Excel.

Pokročilá praxe a rutinní znalosti na úrovni kurzu EXCEL pokročilé techniky jsou nezbytnou podmínkou pro úspěšné absolvování kurzu. Výhodou je rovněž znalost obsahu kurzu EXCEL databáze a analýza dat.