MS PowerPoint pokročilé techniky

Kurz je určen všem, kteří potřebují umět vytvořit kvalitní a obsahově bohaté prezentace s využitím všech možností, které aplikace PowerPoint nabízí. Na kurzu Vás naučíme profesionální tvorbu snímků s multimediálním obsahem (obrázky, videa, diagramy, grafy), rutinní využití nástrojů umožňujících pohyb a fázování obsahu (přechody, animace, zvuky) a zejména tvorbu vlastního designu prezentace. Seznámíme Vás s tipy a triky k detailní konfiguraci tiskových výstupů, exportu slideshow do jiných aplikací a mnohému dalšímu.

Kurz je primárně určen uživatelům, kteří již mají základní zkušenosti s tvorbou prezentací, ale nejsou s jejich současnou podobou plně spokojeni a cítí, že z aplikace PowerPoint je možné získat daleko více.

Práce s aplikací PowerPoint na úrovni základního kurzu.