Košík je prázdný

Kurzy na míru

OnLine kurzy

 

Microsoft Office 2007/2010/2013/2016

 

Nejrozšířenější balík kancelářských programů obsahuje textový editor MS Word, tabulkový kalkulátor MS Excel, poštovní klient MS Outlook a prezentační program MS PowerPoint. Pro správce velkých objemů dat nabízíme databázový program MS Access a pro manažery projektových týmů speciální program MS Project.

více informací


 

Grafika

 

Pro profesionální práci s grafickými formáty, ať  už vektorovými, nebo bitmapovými, nabízíme řadu kurzů jednak z rodiny Adobe (Acrobat, Photoshop, Illustrator, InDesign, Flash), dále oblíbený vektorový program Corel Draw a v neposlední řadě několik volně stažitelných aplikací srovnatelných s komerčním grafickým softwarem (Gimp, Scribus, Inkscape).

více informací


 

Tvorba www stránek

 

V naší nabídce najdete jak kurzy vlastní tvorby www stránek tak jejich efektivní správy a optimalizace pro vyhledávače (SEO - Search Engine Optimization). Dále si můžete vybrat kurz práce s aplikací Adobe Dreamweaver, vhodnou pro tvorbu www stránek s respektem k obvyklým standardům, a konečně kurz Joomla, který Vás seznámí se stále populárnějším volně stažitelným redakčním systémem, jehož možnosti Vás příjemně překvapí.

více informací


 

Programování

 

Editor Visual Basic je výborným nástrojem pro zájemce o programování v kancelářských aplikacích MS Excel a MS Access pro rychlý vývoj programů s grafickým uživatelským rozhraním. Výhodou je snadný přístup k databázím a možnost práce se vzdálenými objekty. Díky jednoduché syntaxi si Visual Basic rychle osvojují i zájemci bez předchozí programátorské zkušenosti.

více informací


Veřejné (otevřené) kurzy

Veřejné kurzy probíhají v našich učebnách v pevně stanovených termínech a bývají vypisovány na jedno kalendářní pololetí. Realizovány jsou jako celodenní kurzy, vždy v bloku osm vyučovacích hodin s pauzou na oběd (9:00 – 17:00 hod.). Obsah výuky odpovídá osnovám, které najdete na kartách jednotlivých kurzů.

Zakázková školení

Zakázková školení jsou nejefektivnější formou firemního vzdělávání. Náplň kurzu, forma výuky, poměr jednotlivých částí i celkový rozsah maximálně zohledňují požadavky a potřeby každého zákazníka. Přesnou specifikaci osnovy i další požadavky na kurz můžete kdykoli konzultovat s našimi lektory a garanty. Zakázová školení jsou zajímavá rovněž finančně. Hodinová sazba je cenově výhodnější již od 4 účastníků. Máte zájem o nezávaznou konzultaci? Poptávka kurzu na míru.

Školení u zákazníka

Firemní školení jsme připraveni realizovat rovněž v prostorách kieinta, a to buď na jeho technice (pokud disponuje vlastní počítačovou učebnou), nebo s využitím našich tří mobilních učeben. Technikcké parametry používaných notebooků jsou přitom plně srovnatelné se stolními počítači a umožňují i realizaci i těch nejnáročnějších školení z naší stnadardní nabídky. Součástí mobilní učebny je dataprojetor (popř. plátno) a všechny nutné síťové prvky. Podobně lze realizovat externí školení pro firemní zákazníky ve zvoleném rekreačním zařízení kdekoli po ČR.

Individuální konzultace

Individuální konzultace jsou další velmi efektivní formou výuky. Nejčastěji jich využívají vedoucí pracovníci, kterým jejich vytížení neumožňuje účast na běžných kurzech, a dále zaměstnanci se specifickou náplní práce, kteří potřebují rutinně zvládnout jen několik konkrétních funkcí programu. Výhody této formy výuky jsou nesporné: osobní přístup lektora, možnost dohodnout si individuálně místo, čas i celkový rozsah. Konzultace nabízíme v několika jazycích, kromě angličtiny, němčiny a španělština také v maďarštině.