MS Outlook ve firemním prostředí / Online

Školení je určené pro posluchače, kteří používají Outlook v prostředí středních a velkých firem. Školení je zaměřené na komplexní práci s elektronickou poštou, plánování schůzek, správu kontaktů, sledování úkolů a především na spolupráci více uživatelů. Naučíme Vás archivovat svá data, delegovat na kolegy vybraná oprávnění (přístup kalendářů, kontaktů), sdílet informace přes veřejné složky. Probereme také otázky soukromí a zásady bezpečnosti v elektronické komunikaci.

Kurz je určen pro uživatele, kteří se chtějí naučit efektivně pracovat se všemi nástroji aplikace Microsoft Outlook.

Základní znalosti práce s operačním systémem Windows a znalosti MS Word výhodou.

Délka školení:

6 vyučovacích hodin