GARANT KURZŮ MS OFFICE

RNDr. Roman Slaboch

Roman je vedoucím lektorem a metodikem školicího střediska ALTUS Training Center již od roku 1996. Vytváří osnovy školení, výukové materiály, testy, autoevaluační dotazníky. Mezi klienty patří k nejžádanějším a v komunitě lektorů představuje skutečnou špičku.

Kvalifikace a odbornost:
Tester ECDL, školitel MS Office, školitel Lotus Notes, školitel počítačové grafiky, prezentačních a komunikačních dovedností, projektového managementu.

Další spolupracující lektoři:

Ing. Pavel Krtouš
Pavel Škvor
Ing. Michal Bureš, CSc.
Karel Kohout
Eliška Červenková
Michal Pašta
Dr. Alexandr Perutka, CSc.
Prokop Zelený, DiS.

GARANT GRAFICKÝCH KURZŮ

Prokop Zelený, DiS.

Prokop je stálým spolupracovníkem společnosti ALTUS Training Center již jedenáct let. Vystudoval počítačové zpracování ekonomických informací, záhy se ovšem specializoval na výuku grafických programů především z rodiny Adobe, ale i dalšího grafického softwaru. Účastníky školení je trvale hodnocen nejvyššími známkami. Přednáší jak ve firemních, tak v otevřených kurzech.

Kvalifikace a odbornost:
Školitel Corel, Adobe Acrobat, Flash, InDesign, Photoshop, Illustrator, DreamWeaver, Gimp, Inkscape, Scribus, Canva, Tvorba www stránek a SEO optimalizace, správa sociálních sítí, MS PowerPoint.

Další spolupracující lektoři:

Ing. Pavel Krtouš