MS Word pokročilé techniky

Školení je určené pro zkušené uživatele, kteří chtějí práci s aplikací MS Word automatizovat a současně minimalizovat manuální zásahy do dokumentů. Na kurzu Vás naučíme pracovat s dokumenty bohatými na strukturu (smlouvy, rozsáhlé nabídky, publikace, bakalářské/diplomové práce aj.), které budou úspěšně odolávat budoucím změnám dokumentu, aniž by v dokumentu vznikly nekonzistence a chyby. Naučíme Vás rutinně využívat obsah, rejstřík, číslované nadpisy, styly, obrázky, grafy, seznam tabulek. Budete umět porovnávat dokumenty a sledovat změny, naučíme Vás umísťovat grafické prvky, tvořit složitá záhlaví a zápatí.

Kurz je pro zkušené uživatele MS Word, kteří potřebují vytvářet dokumenty na profesionální úrovni.

U účastníků kurzu se předpokládají předchozí znalosti v rozsahu kurzu MS Word na úrovni základního kurzu.