MS PowerPoint pro začátečníky

Posluchači se seznámí se zásadami a doporučeními pro tvorbu prezentací. Naučí se vytvořit prezentaci obsahující text, obrázky, tabulky, diagramy i grafy. Naučí se efektivně formátovat snímky, text i vložené objekty pomocí předpřipravených šablon (vestavěných nebo korporátních), používat jednoduché animace, připravit si podklady pro prezentaci a prezentaci předvést..

Školení PowerPoint základní je určené začátečníkům, kteří zatím vytvořili pouze několik jednoduchých prezentací nebo jej ještě vůbec nepoužívali.

Základní znalosti práce s operačním systémem Microsoft Windows a základní znalosti MS Word výhodou.