MS Excel pro začátečníky

Cílem kurzu je naučit posluchače efektivně navrhnout a vytvořit jednoduchou, graficky úhlednou a matematicky funkční tabulku, data převést do podoby vhodného grafu. Rovněž naučit posluchače základním dovednostem při navrhování a tvorbě tabulek či grafů s využitím základních grafických a matematických nástrojů programu.

Kurz je pro uživatele, kteří potřebují efektivně a bezpečně pracovat s tabulkami a grafy s pomocí nejdůležitějších nástrojů a funkcí programu MS Excel.

Posluchači by se měli bezpečně orientovat v systému MS Windows, znát problematiku a rozlišovat složky (knihovny) a soubory, ovládat základní postupy jako jsou kopírování, přesouvání a mazání obecně. Znalost práce s dalšími aplikacemi MS Office (například MS Word) je výhodou.