Jaké kurzy ALTUS TC v rámci tohoto programu nabízí?

V nabídce máme nyní první online kurzy MS Office, u kterých jsou již zveřejněny srpnové termíny.
Naleznete je na v sekci Jsem v kurzu nebo přímo zde: www.pcskoleni.cz/jsem-v-kurzu-online-kurzy
POZOR:
Na stránkách www.pcskoleni.cz je zveřejněna také „komerční“ nabídka kurzů, které však do tohoto programu nespadají. V případě, že byste se chtěli účastnit jiného typu školení, napište nám to v registračním Formuláři pro zájemce, který jsme pro Vás připravili v následujících částech. Nabídku budeme podle Vašich preferencí průběžně doplňovat.

Obecně však platí, že minimální časový rozsah každého kurzu je stanoven poskytovatelem dotace na 16 vyučovacích hodin a jedinou podmínkou pro proplacení kurzovného je absolvování kurzu v plném rozsahu! Pokud neabsolvujete kurz celý, Úřad práce Váš příspěvek neproplatí. V takovém případě ztratí platnost také Voucher, který Vám vystavíme po přijetí úhrady faktury za Vaši spoluúčast, která činí 18% z celkové částky. O Voucheru se více dozvíte v následující části.

Strana 3 / 5