Informace pro nové zákazníky

Vážení zákazníci,

velice si ceníme Vašeho zájmu o nabídku služeb našeho počítačového školicího střediska!

Jako poděkování jsme pro Vás připravili kupón na slevu ve výši 50 % z ceny Vaší první objednávky otevřených kurzů.

Váš slevový kupón – KAT1526

Kód použijte při objednávce otevřených kurzů a vložte jej do pole Vložte kupón.

Sleva se vztahuje na Základní cenu kurzu bez DPH!

Při objednávce kurzu v režimu LAST nebo FIRST MOMENT bude vaše sleva dopočtena "ručně" a písemně potvrzena.

Celková sleva Vám bude písemně potvrzena pracovníky obchodního oddělení ještě před definitivním potvrzením Vaší rezervace!

Jednotlivé typy kurzů včetně jejich aktuálních termínů naleznete na stránkách www.pcskoleni.cz nebo v následujícím přehledu ve formátu pdf: Aktuální rozpis kurzů

Vyžadujete individuální přístup?

Pokud máte zájem o bezplatné konzultace týkající se řešení Vašeho vzdělávání v oblasti výpočetní techniky, neváhejte se obrátit na naše obchodní oddělení a vyžádejte si naši pomoc. Zde naleznete důležité kontakty na naše konzultanty.

Máte konkrétní požadavky?

Pokud již máte konkrétní požadavky týkající se vzdělávání v oboru IT dovedností, rádi pro Vás zpracujeme nabídku našich služeb dokonale přizpůsobenou Vašim potřebám.

Nezávaznou poptávku nám můžete zaslat prostřednictvím následujícího formuláře.